4-5 LATKI Z GRUPY ,,MISIE” POD OPIEKĄ Moniki Rolewskiej KODUJĄ NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA. KODOWAĆ MOŻNA WSZYSTKO-GRUPA 5 LATKÓW UTWORZYŁA GWIAZDKĘ.
100 LAT W ZDROWIU DLA WSZYSTKICH BABĆ I DZIADKÓW.
Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole
W dniach 15–19 czerwca w naszej szkole odbył się Tydzień dla Bezpieczeństwa – inicjatywa mająca na celu promowanie...







