Dnia 26.06.2020r. o godz. 9.00 została odprawiona Msza święta na zakończenie roku szkolnego. Pod koniec tej Mszy świętej pożegnaliśmy księdza proboszcza Jarosława Swędraka i podziękowaliśmy Mu za Jego duszpasterstwo. Ciepłe słowa skierowały do księdza uczennice Wiktoria Dzik i Michalina Kubica w imieniu całej społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Nowych Zdunach.
Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole
W dniach 15–19 czerwca w naszej szkole odbył się Tydzień dla Bezpieczeństwa – inicjatywa mająca na celu promowanie...





