046 8387537 [email protected]

Półfinał Wojewódzki Szkolnej Ligii Lekkoatletycznej IMS Dziewcząt Kutno, 23.05.2025r.

Opublikowane przez Beata Kalicka

Opublikowano: 24-05-2025

Ekipa dziewcząt naszej szkoły na 3. miejscu podczas Półfinałów Wojewódzkich IMS
w Szkolnej Lidze LA w Kutnie! Miejsce na podium wywalczyły dziewczęta w składzie:
4x100m- Helena Pokora, Zofia Wojtysiak, Blanka Wierzbińska, Kinga Wierzbińska
Skok w dal- Magdalena Banachowicz, Aleksandra Radzka, Zofia Blus
Kula- Maja Liwarska, Aleksandra Guzek, Magdalena Blus
300m- Helena Pokora, Maja Świdrowska, Daria Masłowska
600m- Zofia Marcjanik, Laura Kowalska, Nadia Muras
100m- Blanka Wierzbińska, Zofia Wojtysiak, Kinga Wierzbińska
Opiekun drużyny, nauczyciel wychowania fizycznego- Aleksandra Mostowska

Może Ciebie zainteresuje…

Rekrutacja do klasy sportowej

Rekrutacja do klasy sportowej

Zarządzenie dyrektora Regulamin naboru uczniów do klasy sportowej Regulamin klasy sportowej Podanie do klasy sportowej...

Sport

Sport

PODSUMOWANIE RYWALIZACJI POWIATOWEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W ŁOWICZU W ROKU SZKOLNYM 2025/2026

Skip to content