046 8387537 [email protected]

Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

Opublikowane przez Beata Kalicka

Opublikowano: 27-10-2024

24 października 2024 roku na hali OSiR w Łowiczu odbyła się XVII edycja wojewódzkiego konkursu „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”, w której udział wzięło 26 szkół podstawowych z powiatu łowickiego. Każda placówka do rywalizacji musiała zgłosić drużynę składającą się z dwójki dzielnych drugoklasistów.

Naszą szkołę godnie repreznetowali Magdalena Pełka z klasy 2b oraz Rafał Znyk z klasy 2a. Z ogromnym zaangażowaniem zmierzyli się w dwóch wymagających konkurencjach, do których przygotowali ich Pani Beata Kalicka oraz Pan Stanisław Znyk. Uczniowie najpierw wykazali się ogromną wiedzą na temat bezpieczeństwa, a następnie z niesamowitą zwinnością pokonali trudny tor przeszkód. 

Po pełnych emocji zmaganiach uczestnicy mieli okazję wziąć udział w pokazach pierwszej pomocy oraz podziwiać niezwykłe umiejętności policyjnego psa Neo.

Po tym nadszedł długo wyczekiwany moment ogłoszenia wyników. Z dumą informujemy, że reprezentanci naszej szkoły, Rafał Znyk i Magdalena Pełka, stanęli na podium, zajmując zaszczytne 2. miejsce!

Magdo, Rafale serdecznie Wam gratulujemy! Wasza odwaga, zaangażowanie i determinacja są dla nas wszystkich powodem do ogromnej dumy. 

Aleksandra Łysio

Może Ciebie zainteresuje…

Rekrutacja do klasy sportowej

Rekrutacja do klasy sportowej

Zarządzenie dyrektora Regulamin naboru uczniów do klasy sportowej Regulamin klasy sportowej Podanie do klasy sportowej...

Sport

Sport

PODSUMOWANIE RYWALIZACJI POWIATOWEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W ŁOWICZU W ROKU SZKOLNYM 2025/2026

Skip to content