046 8387537 [email protected]

Spotkanie z policjantką

Opublikowane przez Beata Kalicka

Opublikowano: 20-10-2024

18 września 2024 r. odbyło się spotkanie uczniów klas I-IV oraz przedszkolaków z panią policjant sierżant sztabową Marzeną Wojdą -Białas. Celem spotkania było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią. 

Pani policjantka rozmawiała z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podkreśliła ważną rolę elementów odblaskowych, które każdy uczeń powinien posiadać. Przypomniała również zasady jakie należy stosować w kontaktach z obcymi. Ponadto funkcjonariuszka  poruszyła temat cyberprzemocy i skutków, jakie może nieść za sobą niewłaściwe korzystanie z Internetu.

Na zakończenie uczniowie zadawali pytania dotyczące bezpieczeństwa oraz dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Klasy pierwsze otrzymały w prezencie plany lekcji, a grupy przedszkolne ” 0″ a i b książeczki o ruchu drogowym do kolorowania.


Monika Kotowicz

Może Ciebie zainteresuje…

Rekrutacja do klasy sportowej

Rekrutacja do klasy sportowej

Zarządzenie dyrektora Regulamin naboru uczniów do klasy sportowej Regulamin klasy sportowej Podanie do klasy sportowej...

Sport

Sport

PODSUMOWANIE RYWALIZACJI POWIATOWEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W ŁOWICZU W ROKU SZKOLNYM 2025/2026

Skip to content