20 września 2023 roku po raz kolejny obchodziliśmy święto wszystkich Przedszkolaków. Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji. Nasze przedszkolaki złożyły przysięgę oraz odśpiewały hymn przedszkolaka. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy i tańców przy ulubionych przebojach z dziecięcego repertuaru. Na koniec wszystkie przedszkolaki stworzyły pamiątkowy plakat. Wszystkich maluszkom i starszakom życzymy samych słonecznych dni i radosnych chwil spędzonych w oddziałach przedszkolnych.
Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole
W dniach 15–19 czerwca w naszej szkole odbył się Tydzień dla Bezpieczeństwa – inicjatywa mająca na celu promowanie...













