046 8387537 [email protected]

Akcja ekologiczna „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Opublikowane przez Beata Kryszkiewicz

Opublikowano: 21-04-2023

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

Zebrane elektrośmieci należy dostarczyć na wyznaczony plac przy szkolnym Orliku w dniu 17 maja 2023 r., w godz. 14.00 – 19.00.

W ramach akcji nie zbieramy tonerów oraz świetlówek.

Może Ciebie zainteresuje…

Rekrutacja do klasy sportowej

Rekrutacja do klasy sportowej

Zarządzenie dyrektora Regulamin naboru uczniów do klasy sportowej Regulamin klasy sportowej Podanie do klasy sportowej...

Sport

Sport

PODSUMOWANIE RYWALIZACJI POWIATOWEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W ŁOWICZU W ROKU SZKOLNYM 2025/2026

Skip to content