14 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. W uroczystości uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne oraz klasy I – III. Do wesołej i wspólnej zabawy zachęcała nie tylko muzyka, ale także piękna dekoracja sali. Przedszkolaki oraz uczniowie naszej szkoły przebrani byli w kolorowe stroje. Skoczna muzyka oraz wspólne zabawy od razu porwały wszystkich do tańca. Jedną z atrakcji były bańki mydlane. Bal na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci.
Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole
W dniach 15–19 czerwca w naszej szkole odbył się Tydzień dla Bezpieczeństwa – inicjatywa mająca na celu promowanie...













