Dzięki uzyskanym przyrządom z realizacji programu ,,Laboratoria Przyszłości” uczniowie klas ósmych poznawali budowę i działanie maszyny elektrostatycznej oraz budowali proste obwody elektryczne.
Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole
W dniach 15–19 czerwca w naszej szkole odbył się Tydzień dla Bezpieczeństwa – inicjatywa mająca na celu promowanie...











