046 8387537 [email protected]

Kwiecień miesiącem zdrowia

Opublikowane przez Beata Kryszkiewicz

Opublikowano: 08-04-2021

Rodzice i uczniowie

Nasze zdrowie opiera się na trzech filarach: prawidłowym odżywianiu, aktywności fizycznej i badaniach profilaktycznych. Poprosiliśmy ekspertów współpracujących z ALAB o krótkie wypowiedzi na temat, co jest najważniejsze w każdej z kategorii.
Zapraszamy do wysłuchania

Pierwszy film poświęcony jest prawidłowemu odżywianiu – wszak jesteśmy tym co jemy.

O wypowiedź poprosiliśmy dr Krzysztofa Tambora, z poradni Dobry Dietetyk w Warszawie.

Drugi film poświęcony jest aktywności fizycznej. Trener personalny Mateusz Lewandowski opowiada jak się zabrać za tę sferę zdrowia. Aktywność fizyczna w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia jest równie ważna jak dobre odżywianie. Trafiła nawet do nowej Piramidy Żywienia.

I wreszcie o potrzebie badań profilaktycznych mówi nasz ekspert prof. Jacek Jóźwiak

pedagodzy szkolni – Beata Wójcik / Monika Kotowicz

Źródło: www.alablaboratoria.pl – Kwiecień miesiącem zdrowia.

Może Ciebie zainteresuje…

Rekrutacja do klasy sportowej

Rekrutacja do klasy sportowej

Zarządzenie dyrektora Regulamin naboru uczniów do klasy sportowej Regulamin klasy sportowej Podanie do klasy sportowej...

Sport

Sport

PODSUMOWANIE RYWALIZACJI POWIATOWEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W ŁOWICZU W ROKU SZKOLNYM 2025/2026

Skip to content