Dziewczęta SP Nowe Zduny ponownie najlepsze w powiecie!
Reprezentantki naszej szkoły po wygranych meczach z SP Kocierzew (4-0) oraz SP 1 Łowicz (1-0)
plasują się na najwyższym podium zawodów i awansują na półfinał wojewódzki!
Gratulacje dla zwycięskiej drużyny : Helena Pokora, Dominika Kaba, Maja Liwarska, Kinga
Wierzbińska, Maria Świdrowska, Daria Masłowska, Hanna Węgierek, Barbara Wilińska, Magdalena
Blus, Zofia Blus, Zofia Wojtysiak, Aleksandra Guzek.
Nauczyciele wychowania fizycznego- Maciej Perzyna, Aleksandra Mostowska
Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole
W dniach 15–19 czerwca w naszej szkole odbył się Tydzień dla Bezpieczeństwa – inicjatywa mająca na celu promowanie...



