046 8387537 [email protected]

Powitanie wiosny

Opublikowane przez Anna Kubica

Opublikowano: 25-03-2025

21 marca klasy 1-3 zgodnie z tradycją wybrały się do pobliskiego lasku, aby pożegnać zimę i powitać wiosnę .

Jednym z obyczajów jest topienie lub palenie kukły, słomianej – Marzanny,

jednak my nie zrobiliśmy tego, gdyż jesteśmy szkołą dbającą o środowisko.

Przepędziliśmy Zimę wesołą zabawą śpiewając wiosenne piosenki i rozwiązując zagadki.

Może Ciebie zainteresuje…

Rekrutacja do klasy sportowej

Rekrutacja do klasy sportowej

Zarządzenie dyrektora Regulamin naboru uczniów do klasy sportowej Regulamin klasy sportowej Podanie do klasy sportowej...

Sport

Sport

PODSUMOWANIE RYWALIZACJI POWIATOWEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W ŁOWICZU W ROKU SZKOLNYM 2025/2026

Skip to content