25 listopada obchodziliśmy światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji do naszych oddziałów przedszkolnych zawitał Miś Czytuś na którego z niecierpliwością czekały dzieci. W podziękowaniu za wspólne świętowanie nasz Gość wręczył przedszkolakom słodkie upominki. Ten dzień był pełen uśmiechu i zabawy. Dzieci były szczęśliwie, gdyż mogły spędzić czas ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać je swoim koleżankom i kolegom z grupy.
Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole
W dniach 15–19 czerwca w naszej szkole odbył się Tydzień dla Bezpieczeństwa – inicjatywa mająca na celu promowanie...












