22 kwietnia 2024r. nasze grupy przedszkolne wzięły udział w Zielonym Marszu z okazji obchodów Dnia Ziemi. Celem tego marszu było promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za naszą planetę – Ziemię. Tego dnia wszyscy mieli na sobie zielone akcenty, chcąc podkreślić znaczenie tego wydarzenia oraz pokazać, że jesteśmy przyjaciółmi przyrody.
Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole
W dniach 15–19 czerwca w naszej szkole odbył się Tydzień dla Bezpieczeństwa – inicjatywa mająca na celu promowanie...









