046 8387537 [email protected]

Rozdanie nagród z bibliotecznych konkursów czytelniczych „NIGDY SIĘ NIE MA ZA DUŻO SKARPETEK” oraz „GDZIEŚ PO DRUGIEJ STRONIE GWIAZD” („BRACIA LWIE SERCE”)

Opublikowane przez Joanna Znyk

Opublikowano: 16-01-2024

Celem konkursów było zachęcanie dzieci do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły, promowanie czytelnictwa, rozwijanie wyobraźni, myślenia, kształtowanie umiejętności szybkiego zapamiętywania czytanego tekstu, kojarzenia i sprawnego udzielania odpowiedzi. Do konkursów zgłosiło się 36 uczniów. Uczestnicy konkursu odpowiadali w formie pisemnej na pytania dotyczące wcześniej przeczytanego tekstu. Szkolna Komisja Konkursowa przyznała nagrody dla zwycięzców a Pani Dyrektor Małgorzata Kubiak wręczyła nagrody zwycięzcom.

Wśród laureatów W KONKURSIE „NIGDY SIĘ NIE MA ZA DUŻO SKARPETEK” dla klas 2-3 znaleźli się uczniowie: pierwsze miejsce z taką samą ilością punktów: Maria Mamcarz i Oliwia Wojtysiak z klasy 2b.

Drugie miejsce: Hanna Kosowska z klasy 2a.

Trzecie miejsce: Patrycja Balik z klasy 3b.

W KONKURSIE „GDZIEŚ PO DRUGIEJ STRONIE GWIAZD” – kl. 4-8

Pierwsze miejsce zajęła Weronika Kubica z klasy 5b.

Drugie miejsce: Kamil Kawka z klasy 4b.

Trzecie miejsce: Natalia Gawrońska, Anna Rucińska i Sebastian Kubica z klasy 4b.

Laureaci konkursu uhonorowani zostali dyplomami i nagrodami książkowymi. Każdy uczestnik konkursu również otrzymał imienny dyplom. Udział w konkursie stworzył możliwość odkrycia przez uczniów własnych uzdolnień, pogłębił wiarę we własne możliwości oraz dał szansę na osiągnięcie sukcesu. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział, zaangażowanie i przeczytanie książki:)

Bogumiła Kotulska

Może Ciebie zainteresuje…

Rekrutacja do klasy sportowej

Rekrutacja do klasy sportowej

Zarządzenie dyrektora Regulamin naboru uczniów do klasy sportowej Regulamin klasy sportowej Podanie do klasy sportowej...

Sport

Sport

PODSUMOWANIE RYWALIZACJI POWIATOWEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W ŁOWICZU W ROKU SZKOLNYM 2025/2026

Skip to content