W czwartek 14 grudnia 2023r. uczniowie klasy 2b uczestniczyli w warsztatach z makramy. Pod kierunkiem pani Doroty Wróblewskiej, z pomocą pani Kingi Gasik, uczniowie wykonali ozdoby na choinkę – Mikołaja i aniołka. Takie warsztaty rozwijają zdolności manualne, koncentrację, relaksują i uczą cierpliwości. Uczniowie byli zaangażowani i bardzo zadowoleni. Satysfakcja z własnoręcznie wykonanej ozdoby oraz korzyści płynące z zajęć manualnych to niepodważalne atuty warsztatów.
Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole
W dniach 15–19 czerwca w naszej szkole odbył się Tydzień dla Bezpieczeństwa – inicjatywa mająca na celu promowanie...








