Dnia 11 października grupa Słoneczek oraz grupa Tygrysków wybrały się z wychowawcami do parku w Zduńskiej Dąbrowie. Głównym celem spaceru była obserwacja zmian zachodzących w przyrodzie w okresie jesiennym oraz poznanie charakterystycznych cech ekosystemu parkowego. Dzieci obserwowały przyrodę, podziwiały jesienne barwy, rosnące krzewy, utrwalały nazwy drzew, zbierały żołędzie i kolorowe liście. Po powrocie z parku, przedszkolaki przyozdobiły kąciki przyrodnicze zebranym materiałem przyrodniczym.
Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole
W dniach 15–19 czerwca w naszej szkole odbył się Tydzień dla Bezpieczeństwa – inicjatywa mająca na celu promowanie...








