Nadia Muras uczennica klasy 6b, której opiekunem jest pan Paweł Włodarczyk, uczestniczyła w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Plastycznego Konkursu Pożarniczego.
W kategorii klas 4-8 wpłynęło 37 prac plastycznych. Nadia zdobyła I miejsce!
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu!!!
Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole
W dniach 15–19 czerwca w naszej szkole odbył się Tydzień dla Bezpieczeństwa – inicjatywa mająca na celu promowanie...





