046 8387537 [email protected]

Szkolne obchody Światowego Dnia Walki z AIDS

Opublikowane przez Beata Kryszkiewicz

Opublikowano: 01-12-2022

Co roku 1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień Walki z AIDS. W naszej szkole z tej okazji uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w apelu, którego celem było podniesienie wiedzy na temat HIV i AIDS, kształtowanie postawy tolerancji i akceptacji dla osób zakażonych wirusem HIV i chorych na AIDS, przeciwdziałanie uzależnieniom, promowanie wśród młodych ludzi zachowań i postaw, które zabezpieczą przed zakażeniem wirusem HIV, a także uświadomienie im, że chroniąc najważniejsze wartości w swoim życiu – chronią siebie.

Ponadto na szkolnych korytarzach pojawiły się tablice tematyczne,  a  w klasach 6-8, w ramach lekcji wychowania do życia w rodzinie przeprowadzone zostały przez panią Agnieszkę Jankowską prelekcje na temat AIDS.

Przeprowadzona akcja, podobnie jak inne działania profilaktyczne realizowane w naszej szkole spotkała się z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów.

Beata Wójcik

Może Ciebie zainteresuje…

Rekrutacja do klasy sportowej

Rekrutacja do klasy sportowej

Zarządzenie dyrektora Regulamin naboru uczniów do klasy sportowej Regulamin klasy sportowej Podanie do klasy sportowej...

Sport

Sport

PODSUMOWANIE RYWALIZACJI POWIATOWEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W ŁOWICZU W ROKU SZKOLNYM 2025/2026

Skip to content