046 8387537 [email protected]

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Opublikowane przez Joanna Znyk

Opublikowano: 14-11-2022

W dniu 10 listopada 2021r. w naszej szkole obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzieci uczestniczyły w uroczystej akademii z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. W strojach galowych wszyscy odśpiewali hymn państwowy, pamiętając przy tym o zachowaniu należytej postawy. Następnie z powagą i w dużym skupieniu wszyscy oglądali program artystyczny w wykonaniu uczniów z naszej szkoły pod okiem nauczycielki historii p. Marty Wojciechowskiej oraz wysłuchali pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru szkolnego prowadzonego przez p. Kingę Dzik. Uroczystość ta miała na celu rozwijanie wśród przedszkolaków i uczniów naszej szkoły poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.

gr. Jeżyki
gr. Sówki
gr. Misie
gr. Pszczółki

Może Ciebie zainteresuje…

DZIEŃ RODZINY

DZIEŃ RODZINY

Radość, wzruszenie i sportowe emocje – tak w skrócie można opisać tegoroczny Dzień Rodziny, który odbył się w naszym...

Zostań Inżynierem!

Zostań Inżynierem!

Nasi uczniowie mieli okazję odkrywać świat nowoczesnych technologii podczas bezpłatnych warsztatów realizowanych w...

Skip to content