046 8387537 [email protected]

Spotkanie z policjantem

Opublikowane przez Monika Kotowicz

Opublikowano: 22-09-2022

21 września 2022 r. w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odbyło się spotkanie
uczniów klas 0-IV oraz przedszkolaków z panią młodszą aspirant -Martą Kwintal. Celem spotkania było
przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią. 


Pani policjant rozmawiała z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu
drogowym, z klasą IV poruszyła zagadnienia dotyczące egzaminu na kartę rowerową,
podkreśliła ważną rolę elementów odblaskowych, które każdy uczeń powinien posiadać.
Przypomniała również zasady jakie należy stosować w kontaktach z obcymi.


Na zakończenie uczniowie zadawali pytania dotyczące bezpieczeństwa oraz dzielili się
swoimi spostrzeżeniami.
Na zakończenie uczniowie klas I otrzymali od pani policjant plan lekcji na nowy rok szkolny

Monika Kotowicz/ Beata Wójcik

Może Ciebie zainteresuje…

Rekrutacja do klasy sportowej

Rekrutacja do klasy sportowej

Zarządzenie dyrektora Regulamin naboru uczniów do klasy sportowej Regulamin klasy sportowej Podanie do klasy sportowej...

Sport

Sport

PODSUMOWANIE RYWALIZACJI POWIATOWEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W ŁOWICZU W ROKU SZKOLNYM 2025/2026

Skip to content