046 8387537 [email protected]

Turniej „Miś Wojtek”

Opublikowane przez Marcin Wójcik

Opublikowano: 12-03-2019

12 marca br. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Nowych Zdunach brali udział w konkursie „I Ogólnopolskiego Turnieju edukacyjnej gry planszowej „Miś Wojtek” z okazji 75. rocznicy bitwy pod Monte Cassino” rozgrywanym w Łodzi.

Do regionalnego etapu konkursu przystąpiło blisko 50 zawodników. Nasza drużyna rywalizująca w kategorii junior (klasy VII -VIII  oraz  gimnazjum) w składzie : Katarzyna Bogusz, Julia Gałaj, Monika Stefańska, Zuzanna Workowska zajęła czwarte miejsce. Dziękujemy naszym dziewczętom za godne reprezentowanie szkoły i życzymy dalszych sukcesów!

P. Marcin Wójcik

Może Ciebie zainteresuje…

Rekrutacja do klasy sportowej

Rekrutacja do klasy sportowej

Zarządzenie dyrektora Regulamin naboru uczniów do klasy sportowej Regulamin klasy sportowej Podanie do klasy sportowej...

Sport

Sport

PODSUMOWANIE RYWALIZACJI POWIATOWEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W ŁOWICZU W ROKU SZKOLNYM 2025/2026

Skip to content